Vaše dovolená v lázních Luhačovice

15.06.2010 16:36

Potřebujete si pořádně odpočinout a relaxovat? Objevte lázně Luhačovice, lázeňskou perlu jižní Moravy.

Lázně Luhačo vice se nachází v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Nádherná příroda a jedinečná architektura lázeňských domů vytváří okouzlující kombinaci, která na vás určitě zapůsobí.

V lázních Luhačovice je pro všechny návštěvníky připravena široká nabídka pobytů, ať už jsou to víkendové, relaxační nebo wellness pobyty. V průběhu svého pobytu můžete vyzkoušet léčivé prameny, masáže celého těla, jodo-bromové nebo perličkové koupele. Láz ně Luhačovice poskytnou vašemu unavenému tělu plnohodnotnou relaxaci a odpočinek.

Díky své poloze, mají lázně Luhačovice výborné možnosti pro strávení volného času, ať už jsou to klidné procházky po lázeňských parcích nebo kolonádách. Pokud rádi posedíte u šálku dobré kávy, pak vám lázně Luhačovice mohou nabídnout různé kavárny, cukrárny nebo restaurace.

V lázních Luhačovice se v průběhu svého wellness nebo relaxačního pobytu nebudete určitě nudit, protože po celou letní sezonu je pro návštěvníky lázní připraven bohatý kulturní program v podobě koncertů na kolonádě nebo v místním divadle.

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode